> > Playerunknowns Battlegrounds
 % 33
89.00 TL
59.90 TL

 % 30
44.99 TL
31.49 TL

PUBG Corporation gururla PlayerUnknown’s Battegrounds’u sunar. Karşınızda dünyanın en çok satan oyunu ünvanını kazanmış bir oyun var. PlayerUnknown’s Battlegrounds yani kısaca PUBG, bir “Battle Royale” oyunudur. Eğer rekabetten hoşlanıyor ve nişanınıza güveniyor iseniz bu oyun tam sizlik.


Battle Royale oyunlarının mantığı bir grup oyuncuyu kapalı bir alanda bir kişi kalana dek savaştırmaktır. PUBG de aynı şekilde 100 kişinin başladığı ancak bir kişinin kazandığı aksiyon dolu bir savaştan ibaret. Oyuncular uçaktan atlayarak haritada istedikleri yere iner, buldukları teçhizatlar ile güçlenir ve doğru an geldiği zaman silahlarının tetiklerini çekmeye başlarlar.


Oyunda sık sık güncellemeler yapılmakta. Gerek silah güncellemeleri, gerek harita güncellemeleri, optimizasyon güncellemeleri ve daha bir çok yama oyunu kullanıcılar açısından daha cazip kılıyor.

Uzun süredir sadece gündüz oynanabilen haritalar mevcut iken Survivor pass 2 : Vikendi ile birlikte gece oynanabilen bir harita da bulunuyordu. Oyunda gece gündüz farklılığı dengeleri tekrar değiştirmişti.

Mart 2019 ayında yapılan diğer bir güncelleme ile birlikte ek bir paket olan Survivor pass 3 : Wild Card kullanıcılar ile birlikte.Eğer ki ormanlık bir haritada hayatta kalma savaşını vermek istiyorsanız Erangel haritasını, sıcaktan kavrulan terk edilmiş bir çöl şehrinde savaşmak istiyorsanız Miramar’ı, daha küçük bir haritada yağmur ormanı deneyimi yaşamak istiyorsanız ise de Sanhok haritasını seçebilirsiniz. PUBG geniş silah yelpazesi ve haritaları ile oyuncularına gerçek bir hayatta kalma deneyimi sunuyor. Peki ya yüz kişinin arasından sağ çıkabilecek misiniz?Steam Oyunu PlayerUnknown’s Battegrounds en ucuz fiyatlarla AltF4Game’de Sizi Bekliyor!

Steam Oyunları Nasıl Alınır/Yüklenir?

1- Satın almak istediğiniz ürünün yayındaki Adet kutucuğuna satın almak istediğiniz adeti girin ve yanındaki “Satın Al” butonuna tıklayın.

2- Sipariş vereceğiniz steam oyununu almak istediğiniz steam hesabının, "Steam Profil Linkini" yazın.

3- Kısa bir süre içerisinde Steam profiliniz, oyunu hediye olarak göndermek üzere hesaplarımızdan biri tarafından eklenecektir.Arkadaşlık isteğini kabul edin.

4- Ardından size gönderilen hediye isteğini açıp "Hediyeyi kabul et" butonuna tıklayarak hediyenizi kabul edin.

5- Oyununuzun keyfini çıkarın.


NOT: Steam hesabınızın Türkiye hesabı olması gerekmektedir.

Güvenli Alışveriş

128 Bit SSL ve 3D Security ile Güvenli Alıiveriş!

Hızlı Teslimat

Ödeme onayından sonra anında tamamlanan teslimat.

En Uygun Fiyat

Bir çok üründe Türkiye'deki en uygun fiyatı oyunculara sunmaya devam edyoruz.

7/24 Alışveriş

Günün her saatınde siparişleriniz en hızlı şekilde teslim edilmektedir.

Tüm içerikler, oyun adları, ticari adlar ve/veya ticari takdim şekilleri, ticari markalar, çizimler ve ilgili görseller, ilgili sahiplerinin ticari markaları ve/veya telif haklı materyalidir. Tüm hakları saklıdır.
ALTF4 BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ