Hizmet Alım Satım – İlan Sözleşmesi

AltF4Game Oyun içi hizmet Alım-Satım İlan Sözleşmesi Oyun İçi Hizmet : Item, char (karakter), gold bar (gb, altın külçe/oyun parası,skin,key) vb. oyun içi materyallerin tümü bundan böyle bu sözleşmede Oyun İçi Hizmet olarak anılacaktır.

Taraflar

1)Market : Alıcı ve Satıcı arasında köprü kurarak Oyun İçi Hizmet; item, char (karakter-ring), gold bar (gb, skin, key, altın külçe/oyun parası) vb. oyun içi materyallerin tümünün aracılık hizmetlerini yürüten www.altf4game.com domaini üzerinde bulunan AltF4 Game Bilgi Teknolojileri isimli şirket bundan böyle bu sözleşmede Market olarak anılacaktır.
AltF4 Bilgi Teknolojileri Sanati Ve Ticaret Limited Şirketi
Ticaret Sicil numarası : 41718
Kayıtlı Olduğu Şehir-Ülke : Denizli/Türkiye
Mersis No : 0060060274300001
Vergi No : 0600602743
Vergi Dairesi il : Pamukkale / Denizli

2) Satıcı : Markete Oyun İçi Hizmet; item, char (karakter, ring), gold bar (gb, skin, key, altın külçe/oyun parası) vb. oyun içi materyallerin tümüyle ilgili bilgileri, resimlerin tanıtım sayfalarını yaratarak, onları müşterilerine/müşterilerimize ulaştıran her nevi 3. şahıs veya şahıslar bundan böyle bu sözleşmede Satıcı olarak anılacaktır.

3) Alıcı : Marketten Oyun İçi Hizmet; item, char(karakter, ring) , gold bar (gb, skin, key, altın külçe/oyun parası) vb. oyun içi materyallerin tümünü teslim alacak her nevi şahıs veya şahıslar bundan böyle bu sözleşmede Alıcı olarak anılacaktır.

SATICI Yükümlülükleri

1) SATICI; koyduğu OYUN İÇİ HİZMET’ in satıldığı taktirde, ALICI tarafından teslim alması için 12 saati olduğunu bildiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

2) SATICI; koyduğu OYUN İÇİ HİZMET’ in o kategoride doğru servera ait olduğunu, OYUN İÇİ HİZMET özelliklerinin sistemimize eklediği resimdekilerle aynı olduğunu, açıklamasında belirttiği tüm özellikleri eksiksiz barındırdığını kabul, beyan ve taahhüt eder. 

3) SATICI; MARKET’ e OYUN İÇİ HİZMET resmi eklediği an, MARKET ile SATICI arasındaki köprü ve sorumluluk başlamış olur. SATICI o an hali hazırda olan OYUN İÇİ HİZMET’ i sattığı ana kadar geçen zaman diliminde MARKET sitesine yaptığı tüm girişlerde (login) Proxy vpn vs. kullanmadığını , MARKET sitesine kişisel bilgi olarak girdiği adresin dışında bir adresten giriş yapmadığını , OYUN İÇİ HİZMET’ i teslim etmek üzere oyuna soktuğu karakterinde de bu kurallara uyduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. 

4) SATICI; OYUN İÇİ HİZMET’ i MARKET sitesine eklediğinde cep telefonu ile ONAYLI üye olmak zorundadır. Cep telefonu onaylı olsun olmasın OYUN İÇİ HİZMET’ in satıldığı an arandığından en hızlı şekilde login olarak OYUN İÇİ HİZMET’ i teslim etmek zorundadır. Bu süre 6 saati geçemez. 

5) SATICI; MARKET sitesine resmini koyduğu OYUN İÇİ HİZMET’ i MARKET’ e bildirmeden dışarıdan (MARKET dışından) herhangi bir şirket ya da 3. şahısa kiralayamaz veya satamaz. 

6) SATICI; MARKET item ilanının ardından geçen sürede fiyat değişikliği, resim değişikliği, özellik, açıklama ve rebirt, unique, item level gibi şuan buradan söz edilmeyen herhangi tüm değişikliklerden MARKET’ i haberdar etmek zorundadır. 

7) SATICI; OYUN İÇİ HİZMET’ ini bir şekilde kaybeder ya da elinde olmayan nedenlerden çaldırırsa bunu MARKET’ e anında bildirmekle yükümlüdür. 

8) SATICI; MARKET’ e verdiği ilandaki OYUN İÇİ HİZMETi kendi sitesi dahil MARKET dışında herhangi bir başka siteden, forum veya forumlardan e-posta yoluyla, anlık ileti programlarıyla, sosyal medya ve bunlara dahil grup-sayfalardan, telefonla, el altından, oyun içinden ilan ve tanıtımını yapamayacağını ve satamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

9) SATICI; ilanla ilgili bilgilerini kendisine MARKET tarafından uyarı gitsin, gitmesin her 14 günde bir MARKET sitesine giriş yaparak (login olarak) OYUN İÇİ HİZMET’ teki bilgilerinin güncel olduğunu onaylamak zorunda olduğunu, aksi halde iteminin sorgusuz, sualsiz yayından kaldırılacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

10) SATICI; OYUN İÇİ HİZMET’ i sattığı andan itibaren 30 gün boyunca OYUN İÇİ HİZMET’ in çalıntı çıkması ya da illegal olması gibi nedenlerden kullanıcı üzerinden oyun yöneticileri tarafından geri alınması ve/veya kullanıcının karakterinin banlaması gibi tüm durumlardan doğrudan sorumlu olup, maddi manevi tüm mağduriyeti karşılayacağını, SATICI MARKET sitesine verdiği tüm şahsi bilgilerinin mahkeme sürecini hızlandırması açısından adli makamlarla ivedi şekilde paylaşılacağını bildiğini ve razı olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

11) SATICI; MARKET’ e koyduğu OYUN İÇİ HİZMET’ lerin satılmasından elde edilen gelirin %100 ünün MARKET hesaplarına geçirileceğini item tutarına göre sitenin belirlemiş olduğu komisyon tutarını ve belirlenen yüzdesini (% 20, %15, %12, %10, %8, %7, %5) kesintiye uğradıktan sonra kendi banka hesaplarına gönderileceğini kabul beyan ve taahhüt eder. MARKET, komisyon oranını işbu sözleşmede bahsedilen diğer taraflara bildirmeksizin değiştirme hakkını elinde tutar. 

12) SATICI; güvenlik ve gerekli incelemeler adına gerektiği durumlarda parasının 72 saate kadar MARKET hesaplarında tutulacağına, MARKET tarafından istenen kimlik fotokopisi, ikametgah, sabit bir telefon, cep telefonunun kendisine ait olduğunu kanıtlayan sahiplik belgesi vs. evrakları anında temin etmekle yükümlü olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. 

13) SATICI; koyduğu OYUN İÇİ HİZMET ile ilgili çıkabilecek tüm sorunlarda ürünü satıldığında: telefonuna, mail adresine ulaşılamaması, OYUN İÇİ HİZMET ilanındaki değişikliklerde site ilanını güncel tutmaması, banlandığı durumlarda OYUN İÇİ HİZMET ilanına güncelleme uygulamaması, yanlış server, yanlış OYUN İÇİ HİZMET, yanlış açıklama ve yanlış resim gibi durumların tamamından sorumlu olması nedeniyle, MARKET tarafından SATICI notunun (kategori/sınıf) düşürüleceğini, eski ve yeni tüm ilanlarının güvensiz olarak kabul edilebileceğini ve gerektiği durumlarda 1 ay ya da sınırsız süreyle siteye yeni ilan vermesinin MARKET tarafından engellenebileceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. 

14) SATICI; kendi hesabı dışında, başka bir kullanıcı hesabı ile (arkadaşı, ortağı) sisteme asla login olamayacağını, bu durumdaki tüm mağduriyetten 2 ismin de birlikte sorumlu olduğunu her 2 şahıs da kabul, beyan ve taahhüt eder.

15) Oyunda zaman zaman oluşan aksaklıklar sonucunda GM(Game Master)ler tarafından belli bir zamana geri alma(rollback) işlemi uygulanabiliyor. Bu durumda SATICInın bize herhangi bir tarih ve zamanda sattığı ve parasını tahsil ettiği bir OYUN İÇİ HİZMET; oyun geri bir zamana döndürüldüğü için SATICIya (SATICI karakterine) oyun yöneticileri tarafından gayrı ihtiyari geri veriliyor. SATICI bu durumda OYUN İÇİ HİZMETi MARKETe geri teslim etmez ise yasal olarak dolandırıcılık sıfatıyla hakkında dava açılacaktır. Bu anlaşmazlıklarda Denizli Mahkemeleri MARKET adına yetkilidir.

16) SATICI; Emanete bıraktığı ve muhtemelen dupe ya da stolen olan iteminin silinmesi, rollback (geri döndürme) e maruz kalması, emanete bıraktığı charın banlanması durumunda sorumluluğun tamamen kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

17) SATICI; Emanete bıraktığı itemin MARKET tarafından ALICI’ ya çeşitli nedenlerden dolayı teslim edilememesinden dolayı itemini geri almakla yükümlüdür. Almaması nedeniyle oluşabilecek mağduriyetlerden SATICI kendisinin sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

18) SATICI; MARKET’ e ilana bıraktığı mobil oyun hesap (account, köy satışları)larının, anlatılan özelliklerin TAMAMINA uyduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

19) SATICI; MARKET’ e ilan bırakırken karşısına çıkan varyasyon(değişik biçim, varyete, çeşitlilik)ları doğru girdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

20) SATICI; MARKET’ e satılmak üzere bıraktığı ilan yayına alındığı andan itibaren mobil oyunlardaki karakter, hesap veya köyünde olumlu-olumsuz, pozitif-negatif hiçbir değişim gerçekleştirmediğini ve/veya oynamadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

21) SATICI; MARKET’ e satılmak üzere bıraktığı ilandaki mobil oyun hesap(account, köy satışları,)larını daha önce hiçbir aygıta taşıma(transfer)dığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

22) SATICI; MARKET’ e satılmak üzere bıraktığı ilandaki mobil oyun hesap(account, köy satışları,)larından elde edilen paranın tamamının MARKET banka hesaplarında güvenlik amaçlı havuz sistemine aktarılarak 24 ila 240 saat arasında bekletileceğini, bu süre zarfından faiz alamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

23) SATICI; MARKET’ e satılmak üzere bıraktığı ilandaki mobil oyun hesap(account, köy satışları,)larındaki hesaplarını ALICI satın almışsa hiçbir şekilde(parasını iade etse dahi) geri alamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

24) SATICI; MARKET’ e satılmak üzere bıraktığı ilandaki mobil oyun hesap(account, köy satışları,)larının bir alıcıya satılması halinde MARKET’ e şu bilgi, belge, videoları vereceğini kabul, beyan ve taahhüt eder:

a) Doğru ve geçerli bir cep telefon numarası.(MARKET gerektiği durumlarda bu telefonun satıcının ismine kayıtlı olma şartını koşabilir.)

b) Sitedeki isim soy ismiyle birebir uyuşan bir kimliğin renkli fotokopisini MARKET’ e bırakmakla yükümlüdür.

c) SATICI istendiği takdirde doğru kimliğe sahip olup olmadığının kanıtlanması için CANLI VİDEO BAĞLANTISI yoluyla ekrana kimliğini göstermekle yükümlüdür. d) SATICI mobil hesaplarını bağladığı Google, Google+, Gmail, diğer bilimum mail hesaplarını hiçbir nedenle Google ya da diğer sağlayıcılar ile yazışarak geri almayacağını aldığı takdirde 5000 $ (Beşbin Amerikan Doları) tazminat ödemekle yükümlüdür.

e) SATICI istendiği takdirde kendisine gönderilen bu sözleşmeyi ıslak imza ile imzalayarak MARKET’ e kargo yoluyla göndermekle yükümlüdür. f) MARKET gerektiği durumlarda SATICI’ dan ikametgahın orijinalini posta veya kargo yoluyla adresine isteyebilir; SATICI göndermekle yükümlüdür. g) MARKET gerektiği durumlarda SATICI’ dan kefil(garantör) bulmasını isteyebilir; SATICI bunu temin etmekle yükümlüdür.

h) SATICI; MARKET istediği takdirde teminat senedi bırakmakla yükümlüdür. Teminat senedi mobil oyunlardaki hesap (account) tutarından fazla olamaz.

25) SATICI; MARKET’ e satılmak üzere bıraktığı Ring’in açıklamadaki özelliklere harfiyen uyduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. ALICI ringi satın aldığında kontrol etmesi için 10 dakika zamanı olacaktır. Süre sonunda ALICI onay vermez ve Ring’de olumsuz bir durum olduğunu belirtir ya da belirtilenden farklı bir ürün teslim aldığını bildirirse RİNG bozma masrafı SATICI tarafından karşılanır. Çöpten alınması için bırakılan itemler ücretlendirme kapsamına girmezler, eğer itemli char satıyorsanız öncelikle bu itemleri bize teslim edersiniz daha sonra karakteri ring haline getirip ikinci bir işlemle ringi teslim edersiniz. Çöpte item olduğu iddiaa edilen ilanlar onaylansa bile içerisinden item çıkmama durumunda firmamız sorumlu değildir. Ayrıca işlem, SATICI tarafından iptal edildi olarak işaretlenir ve SATICI hanesine olumsuz puan olarak düşer.

26) SATICI; siteye OYUN İÇİ HİZMET resim/resimleri eklerken MARKET farklı bir domain ya da sonucu üzerinde bu resimleri barındırabilir. SATICI’ nın resmin doğruluğu üzerindeki sorumluluğu ve tüm sözleşme kuralları bu tıpkı MARKET sunucusuna yüklüyormuşcasına aynen geçerlidir.

27) SATICI; sitedeki CS:GO ve PUBG Skin ilanı otomatik yayınlama ve teslimat hizmeti olan AltF4Game’ i kullandığı an şartlarını kabul etmiş sayılır. Bu maddedeki haklarımızdan feragat etmemek kaydıyla, AltF4Game emanet edilen herhangi bir oyun veya bu oyuna ait oyun içi ürünlerin emanet edildiği AltF4Game envanterlerinde ban, hesapların boşaltılması, bug v.b. oluşabilecek olumsuz durumlarda AltF4Game sorumlu değildir ve SATICI teslim ettiği skinlerin akıbetleri hakkında AltF4Game’i mesul tutamaz.

28) SATICI; sitedeki CS:GO Skin ilanı otomatik yayınlama ve teslimat hizmeti olan AltF4Game Emanet’i kullandığı an %10 kesinti ile kendisinden komisyon ücreti alınacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

ALICI Yükümlülükleri

1) ALICI; OYUN İÇİ HİZMET’ i teslim aldığı andan itibaren sorumluluk kendisindedir. Ban, hack ve silinme gibi durumlarda , MARKET’ i sorumlu tutamaz. 

2) ALICI; OYUN İÇİ HİZMET’ i satın aldığı an MARKET SATICI’ ya ulaşmaya çalışacaktır. ALICI; SATICI’ ya ulaşılması için geçen süre 12 saati dolmadan üründen cayamaz ya da değiştiremez. 12. saat sonunda iptal kararı ya da 24. saate kadar bekleme hakkı tamamen ALICI’ ya aittir. 

a) CS:GO, PUBG, ve DOTA2 skin satışlarında ALICI; SATICI’ ya ulaşılması için belirlenen süre 6 saattir. 6 saati geçen tüm işlemlerde iptal kararı ya da 24. saate kadar bekleme hakkı tamamen ALICI’ ya aittir. 

3) ALICI; OYUN İÇİ HİZMET’ i trade/ticaret ile MARKET taşıyıcı charı üzerinden MARKET’ in nick verdiği o anki herhangi bir ID alabilir. Kendi charı üzerine geçmek üzere gördüğü an OYUN İÇİ HİZMET’ i bizimle canlı destekten yazışarak onaylamadan teslim edilmez. Bu onaydan sonra ALICI: "OYUN İÇİ HİZMET’ i almadım." ya da "Aldığım OYUN İÇİ HİZMET bu değildi." dese dahi OYUN İÇİ HİZMET ALICI sorumluluğu kendisine geçmiştir. MARKET’ e geri teslim edemez. 

4) ALICI; kendi hesabı dışında, başka bir kullanıcı hesabı ile (arkadaşı, ortağı) sisteme asla login olamayacağını, bu durumdaki tüm mağduriyetten 2 ismin de birlikte sorumlu olduğunu her 2 şahıs da kabul, beyan ve taahhüt eder.

5) Oyunda zaman zaman oluşan aksaklıklar sonucunda GM (Game Master)ler tarafından belli bir zamana geri alma (rollback) işlemi uygulanabiliyor. Bu durumda ALICI’ nın bizden herhangi bir tarih ve zamanda satın aldığı ve parasını tahsil ettiğimiz bir OYUN İÇİ HİZMET; oyun geri bir zamana döndürüldüğü için SATICI’ ya (SATICI karakterine) oyun yöneticileri tarafından gayrı ihtiyari geri veriliyor. ALICI bu durumda SATICI’ sının OYUN İÇİ HİZMET’ i MARKET’ e geri teslim etmesini beklemek durumundadır. MARKET’ e bu durumdan dolayı tazminat açamaz. SATICI inisiyatif gösteremez ise, MARKET kendi ve ALICI adına yasal haklarını arayacaktır. Bu anlaşmazlıklarda Denizli Mahkemeleri MARKET adına yetkilidir.

MARKET 1) Yukarıdaki şartlara uyulmaması halinde doğabilecek ihtilaflarda Denizli Mahkemeleri MARKET adına yetkilidir.

AltF4Game Yükümlülükleri

1) Yukarıdaki şartlara uyulmaması halinde doğabilecek ihtilaflarda Denizli Mahkemeleri MARKET adına yetkilidir.

2) Doğabilecek itilaflarda MARKET ALICI’nın adına dava açma hakkını saklı tutar.

3) www.altf4game.com (AltF4Game) ilan pazarında listelenen ürün ve/veya hizmetlerin sahibi veya satıcısı değildir. www.altf4game.com AltF4Game, kullanıcılar tarafından sağlanan içeriklerin ve satışa sunulan ürün ve hizmetlerin doğruluğu, kalitesi, güvenliği veya bu ürün ve/veya hizmetlerin yasal olup olmadığı hususunda herhangi bir beyan, garanti veya taahhütte bulunmamaktadır. Doğabilecek itilaflarda MARKET ALICI’nın adına dava açma hakkını saklı tutar.

4) www.altf4game.com AltF4Game sitesi müşterisi konumunda olan hem alıcı hem de satıcının internet ortamında alışveriş yapmalarını sağlayan, bu aşamada satıcı tarafından ürünün alıcıya teslimi; alıcı tarafından da ürün bedelinin satıcıya aktarılması ilişkilerine aracılık hizmetini veren bir kuruluştur. www.AltF4game.com ’un sorumluluğu, satıma konu ürünün internet ortamında sorunsuz bir şekilde tesliminden ve alıcının onayı üzerine bedelin satıcıya aktarılmasından ibaret olup; onay sonrası teslimden sonra ürünün herhangi bir sebeple satıcı tarafından internet ortamı kullanılmak suretiyle tekrar ele geçirilmesinden AltF4Game.com’un herhangi bir sorumluluğu olmayacağı gibi; bunu engellemek adına alabileceği hiçbir önlem de bulunmamaktadır. Böyle bir ihtilaf gerçekleşmesi halinde tarafların aralarındaki hukuki meseleyi hukuk mahkemeleri ya da şartları var ise cumhuriyet savcılıkları yolu ile gidermeleri gerekli olup; AltF4Game.com’un sorumluluğu, resmi bir talep olması halinde alıcı ve satıcının kimliklerinin ve işlem detaylarının ilgili kurumlar ile paylaşılmasından ibarettir.

5) AltF4Game, 18 yaşını doldurmamıs kullanıcılardan ebeveyn kimlik ve iletişim bilgilerini talep etme hakkını saklı tutar.

İşbu sözleşme; yukarıdaki maddelerden oluşmaktadır. ALICI ve SATICI yukarıda yer alan tüm maddelerin şartlarını kabul etmiş sayılır.

Güvenli Alışveriş

128 Bit SSL ve 3D Security ile Güvenli Alıiveriş!

Hızlı Teslimat

Ödeme onayından sonra anında tamamlanan teslimat.

En Uygun Fiyat

Bir çok üründe Türkiye'deki en uygun fiyatı oyunculara sunmaya devam edyoruz.

7/24 Alışveriş

Günün her saatınde siparişleriniz en hızlı şekilde teslim edilmektedir.

Bir çok dünya devi oyun firmasıyla ortak çalışma yürüten Altf4game Türkiye'ye yepyeni bir epin deneyimi sunmaktan mutluluk duymaktadır. Türkiye'deki en uygun fiyatları sunmaya devam ediyoruz. Yaklaşık bir yıldır sunduğumuz rakipsiz fiyatlarla alışveriş yapan yüzlerce mutlu müşterimiz arasına şimdi katılın karlı çıkın.
Sorularınıza gerçek cevaplar veren, sorunlarınıza etkili çözümler üreten canlı destek ekibimiz gün içinde 16 saat hizmet vermektedir.

Canlı Destek
Çalışma Saatleri
10:00-03:00

Tüm içerikler, oyun adları, ticari adlar ve/veya ticari takdim şekilleri, ticari markalar, çizimler ve ilgili görseller, ilgili sahiplerinin ticari markaları ve/veya telif haklı materyalidir. Tüm hakları saklıdır.
ALTF4 BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ